bleachbit - en to yi translation catalogue (345 entries)

en: %s cannot be cleaned because it is currently running.  Close it, and try again.
yi: %sקענען ניט זיין קלינד ווייַל עס איז איצט פליסנדיק. נאָענט עס, און פּרובירן ווידער.

en: --overwrite is intended only for use with --clean
yi: --overwrite איז בלויז בדעה פֿאַר נוצן מיט --clean

en: 2600 Magazine
yi: 2600 זשורנאַל

en: A database of URLs including bookmarks, favicons, and a history of visited web sites
yi: א דאַטאַבייס פון URL ס אַרייַנגערעכנט בוקמאַרקס, פאַוויקאָנס און אַ געשיכטע פון וויזיטיד וועבסיטעס

en: A database of usernames and passwords as well as a list of sites that should not store passwords
yi: אַ דייטאַבייס פון וסערנאַמעס און פּאַסווערדז ווי געזונט ווי אַ רשימה פון זייטלעך אַז זאָל ניט קראָם פּאַסווערדז

en: A history of forms entered in web sites
yi: א געשיכטע פון פארמען אריין אין וועב זייטלעך

en: A history of forms entered in web sites and in the Search bar
yi: א געשיכטע פון פארמען אריין אין וועב זייטלעך און אין דער זוך באַר

en: A new version is available.
yi: א נייַע ווערסיע איז בארעכטיגט.

en: Abort
yi: אַבאָרט.

en: Abort the preview or cleaning process
yi: אַבאָרט די פאָרויסיקע ווייַזונג אָדער רייניקונג פּראָצעס

en: About %d minute remaining. | About %d minutes remaining.
yi[0]: וועגן %d דקות רוען.
yi[1]: וועגן %d הדקות רוען.

en: Access the application menu by clicking the hamburger icon on the title bar.
yi: אַקסעס די אַפּלאַקיישאַן מעניו דורך געבן אַ קליק דעם האַמבורגער ייקאַן אין די טיטל באַר.

en: Access the application menu by clicking the logo on the title bar.
yi: אַקסעס די אַפּלאַקיישאַן מעניו דורך קליקינג די לאָגאָ אין די טיטל באַר.

en: Active
yi: אַקטיװ

en: All languages will be deleted except those checked.
yi: אַלע שפראַכן וועט ווערן אויסגעמעקט חוץ די אָפּגעשטעלט.

en: Allocating and wiping %s of memory.
yi: אַלאַקייטינג און ווייפּינג %s פון זכּרון.

en: Anti-virus
yi: אַנטי-ווירוס

en: Applications
yi: אַפּפּליקאַטיאָנס

en: Are you sure you want to permanently delete files according to the selected operations?  The actual files that will be deleted may have changed since you ran the preview.
yi: זענט איר זיכער אַז איר ווילט פּערמאַנאַנטלי ויסמעקן טעקעס לויט די אויסגעקליבן אַפּעריישאַנז? די פאַקטיש טעקעס אַז וועט זיין אויסגעמעקט האָט זיך געביטן זינט איר געלאָפֿן די פאָרויסיקע ווייַזונג.

en: Are you sure you want to permanently delete these files?
yi: זענט איר זיכער אַז איר ווילט פּערמאַנאַנטלי ויסמעקן די טעקעס?

en: At least one file was locked by another process, so its contents could not be overwritten. It will be marked for deletion upon system reboot.
yi: לפּחות איין טעקע איז געווען לאַקט דורך אן אנדער פּראָצעס, אַזוי זייַן תּוכן קען ניט זיין אָוווערריטאַן. עס וועט זיין אנגעצייכנט פֿאַר דילישאַן אויף סיסטעם רעבאָאָט.

en: Audio files tagger
yi: אַודיאָ טעקעס טאַגגער

en: Audio player
yi: אַודיאָ שפּילער

en: Automatically preserving language %s.
yi: אויטאָמאַטיש פּראַזערווינג שפּראַך %s.

en: Backup files
yi: באַקקופּ טעקעס

en: Because you are running as root, please manually open this link in a web browser:
    %s
yi: ווייַל איר זענט פליסנדיק ווי וואָרצל, ביטע מאַניואַלי עפענען דעם לינק אין אַ וועב בלעטערער:
    %s

en: Blocklists
yi: בלאָקקליסץ

en: Blocklists will need update to work.
yi: בלאָקקליסץ דאַרפֿן צו דערהייַנטיקן צו אַרבעטן.

en: Broken desktop files
yi: צעבראכן דעסקטאַפּ טעקעס

en: Cache
yi: וועב קאַש

en: Carefully review the list of packages that will be removed by running "dnf list autoremove".
yi: איבערבליק קערפאַלי די רשימה פון פּאַקאַדזשאַז וואָס וועט זיין אַוועקגענומען דורך פליסנדיק "dnf list autoremove".

en: Chat client
yi: שמועסן קליענט

en: Chat logs
yi: שמועסן לאָגס

en: Check for new beta releases
yi: קוק פֿאַר נייַע ריליסיז פון ביתא

en: Check periodically for software updates via the Internet
yi: קאָנטראָלירן פּיריאַדיקלי פֿאַר ווייכווארג דערהייַנטיקונגען דורך די אינטערנעט

en: Checking online for updates to winapp2.ini
yi: קאָנטראָלירונג אָנליין פֿאַר דערהייַנטיקונגען צו winapp2.ini

en: Choose a file
yi: קלייַבן אַ טעקע

en: Choose a folder
yi: קלייַבן אַ טעקע

en: Choose a writable folder for each drive for which to overwrite free space.
yi: קלייַבן אַ ווריטאַבלע טעקע פֿאַר יעדער פאָר פֿאַר וואָס איר קענען אָווועררייט פריי פּלאַץ.

en: Choose files to shred
yi: קלייַבן טעקעס צו פּיצל

en: Choose folder to shred
yi: קלייַבן טעקע צו פּיצל

en: Clean
yi: ריין

en: Clean database fragmentation to reduce space and improve speed without removing any data
yi: ריין דייטאַבייס פראַגמאַנטיישאַן צו רעדוצירן פּלאַץ און פֿאַרבעסערן גיכקייַט אָן רימוווינג קיין דאַטן

en: Clean file
yi: ריין טעקע

en: Clean files in the selected operations
yi: ריין טעקעס אין די אויסגעקליבן אַפּעריישאַנז

en: Clean files widely scattered across the disk
yi: ריין טעקעס וויידלי צעוואָרפן אַריבער דעם דיסק

en: Clean old system journals
yi: ריין אַלט סיסטעם דזשערנאַלז

en: Cleaner is not usable on this OS because it has no actions: %s
yi: קלינער איז ניט ניצלעך אויף דעם אַס ווייַל עס האט קיין אַקשאַנז: %s

en: Clipboard
yi: קליפּבאָרד

en: Code
yi: קאָד

en: Compatibility layer for Windows software
yi: קאַמפּאַטאַבילאַטי שיכטע פֿאַר Windows ווייכווארג

en: Configure this option in the preferences.
yi: קאַנפיגיער דעם אָפּציע אין די פּרעפֿערענצן.

en: Confirm before delete
yi: באַשטעטיקן איידער ויסמעקן

en: Cookies
yi: קיכלעך

en: Crash reports
yi: קראַך ריפּאָרץ

en: Creating new, temporary file for wiping free space.
yi: קרעאַטינג נייַ, צייַטווייַליק טעקע פֿאַר ווייפּינג פּאָטער פּלאַץ.

en: Current session
yi: קראַנט סעסיע

en: Custom
yi: מנהג

en: Custom folders will be reset.
yi: מנהג פאָלדערס וועט זיין באַשטעטיק.

en: DOM Storage
yi: DOM סטאָרידזש

en: Dark mode
yi: פינצטער מאָדע

en: Database
yi: דאַטאַבאַסע

en: Debug logs
yi: דעבוג לאָגס

en: Deep scan
yi: טיף יבערקוקן

en: Deep scan does not support multi-value variable.
yi: טיף יבערקוקן שטיצט ניט מאַלטי-ווערט בייַטעוודיק.

en: Delete
yi: ויסמעקן

en: Delete HTML5 cookies
yi: ויסמעקן HTML5 קיכלעך

en: Delete broken application menu entries and file associations
yi: ויסמעקן געווען בראָקען אַפּלאַקיישאַן מעניו איינסן און טעקע אַסאָוסייישאַנז

en: Delete cached patches and installers
yi: ויסמעקן קאַשט פּאַטשאַז און ינסטאָלערז

en: Delete confirmation
yi: ויסמעקן באַשטעטיקונג

en: Delete cookies, which contain information such as web site preferences, authentication, and tracking identification
yi: ויסמעקן קיכלעך, וואָס אַנטהאַלטן אינפֿאָרמאַציע אַזאַ ווי וועב פּלאַץ פּרעפֿערענצן, אָטענטאַקיישאַן, און טראַקינג לעגיטימאַציע

en: Delete downloaded podcasts
yi: ויסמעקן דאַונלאָודיד פּאָדקאַסץ

en: Delete files for unwanted languages
yi: ויסמעקן טעקעס פֿאַר אַנוואָנטיד שפּראַכן

en: Delete obsolete files
yi: ויסמעקן פאַרעלטערט טעקעס

en: Delete old system logs
yi: ויסמעקן אַלט סיסטעם לאָגס

en: Delete registry key
yi: ויסמעקן רעגיסטרי שליסל

en: Delete the avatars and emoticons cache
yi: ויסמעקן די אַוואַטאַרס און עמאָטיקאָנס קאַש

en: Delete the backup files
yi: ויסמעקן די באַקאַפּ טעקעס

en: Delete the cache
yi: ויסמעקן די קאַש

en: Delete the chat logs
yi: ויסמעקן די שמועס לאָגס

en: Delete the command history
yi: ויסמעקן די באַפֿעל געשיכטע

en: Delete the cookies, visited URLs, and search history
yi: ויסמעקן די קיכלעך, באזוכט URL ס, און זוכן געשיכטע

en: Delete the current and last sessions
yi: ויסמעקן די קראַנט און לעצטע סעשאַנז

en: Delete the current session
yi: ויסמעקן די קראַנט סעסיע

en: Delete the database, which contains information such as play count and last played
yi: ויסמעקן די דייטאַבייס, וואָס כּולל אינפֿאָרמאַציע אַזאַ ווי שפּילן ציילן און לעצטע פּלייַעד

en: Delete the debug logs
yi: ויסמעקן די דיבאַג לאָגס

en: Delete the file
yi: ויסמעקן די טעקע

en: Delete the files
yi: ויסמעקן די טעקעס

en: Delete the history which includes visited sites, downloads, and thumbnails
yi: ויסמעקן די געשיכטע וואָס כולל באזוכט זייטלעך, דאַונלאָודז און טאַמניילז

en: Delete the list of game servers
yi: ויסמעקן די רשימה פון שפּיל סערווערס

en: Delete the list of recently used documents
yi: ויסמעקן די רשימה פון לעצטנס געוויינט דאָקומענטן

en: Delete the list of visited web pages
yi: ויסמעקן די רשימה פון באזוכט וועב זייַטלעך

en: Delete the logs
yi: ויסמעקן די לאָגס

en: Delete the most recently used list
yi: ויסמעקן די מערסט לעצטנס געוויינט רשימה

en: Delete the search history
yi: ויסמעקן די זוכן געשיכטע

en: Delete the search index, a database of words and the files they contain
yi: ויסמעקן די זוכן אינדעקס, אַ דאַטאַבייס פון ווערטער און די טעקעס זיי אַנטהאַלטן

en: Delete the sync data and sign out of the browser
yi: ויסמעקן די סינק דאַטן און צייכן אויס פון דעם בלעטערער

en: Delete the temporary files
yi: ויסמעקן די צייַטווייַליק טעקעס

en: Delete the torrents (just the metadata but not the files described)
yi: ויסמעקן די שטראמען (נאָר די מעטאַדאַטאַ אָבער נישט די טעקעס דיסקרייבד)

en: Delete the usage date, window position, and other data for folders
yi: ויסמעקן די נוצן טאָג, פֿענצטער שטעלע און אנדערע דאַטן פֿאַר פאָלדערס

en: Delete the usage history
yi: ויסמעקן די באַניץ געשיכטע

en: Delete the web cache, which reduces time to display revisited pages
yi: ויסמעקן די וועב קאַש, וואָס ראַדוסאַז צייַט צו אַרויסווייַזן רעוויסיטעד בלעטער

en: Delete uninstallers for Microsoft updates including hotfixes, service packs, and Internet Explorer updates
yi: ויסמעקן ונינסטאַללער פֿאַר דערהייַנטיקונגען פון מייקראָסאָפֿט אַרייַנגערעכנט Hotfixes, סערוויס פּאַקס און Internet Explorer דערהייַנטיקונגען

en: Delete user-specified files and folders
yi: ויסמעקן באַניצער-ספּעסיפיעד טעקעס און פאָלדערס

en: Delete without shredding
yi: ויסמעקן אָן שרעדינג

en: Delete ~/.viminfo which includes file history, command history, and buffers
yi: ויסמעקן ~/.viminfo וואָס כולל טעקע געשיכטע, באַפֿעלן געשיכטע און באַפערז

en: Deleting files
yi: דיליטינג טעקעס

en: Desktop environment
yi: דעסקטאָפּ סוויווע

en: Detected these swap devices: %s
yi: דעטעקטעד די ויסבייַטן דיווייסאַז: %s

en: Device or resource is busy: %s
yi: מיטל אָדער מיטל איז פאַרנומען: %s

en: Directory is not empty: %s
yi: וועגווייַזער איז נישט ליידיק: %s

en: Disabling swap.
yi: דיסאַבלינג סוואַפּ.

en: Disk space recovered: %s
yi: דיסק פּלאַץ ריקאַווערד: %s

en: Disk space to be recovered: %s
yi: דיסק פּלאַץ צו זיין ריקאַווערד: %s

en: Disk was full when writing configuration to file %s
yi: דיסק איז געווען פול ווען שרייבן קאַנפיגיעריישאַן צו טעקע %s

en: Do not delete
yi: צי ניט ויסמעקן

en: Document viewer
yi: דאָקומענט וויוער

en: Done.
yi: געשען.

en: Download and update cleaners from community (winapp2.ini)
yi: אראפקאפיע און דערהייַנטיקן קלינערז פון די קהל (winapp2.ini)

en: Download data needed for chaff generator?
yi: אראפקאפיע דאַטן דארף פֿאַר מוץ גענעראַטאָר?

en: Download history
yi: אראפקאפיע געשיכטע

en: Downloaded podcasts
yi: דאַונלאָודיד פּאָדקאַסץ

en: Downloading url failed: %s
yi: דאַונלאָודינג URL ניט אַנדערש: %s

en: Drives
yi: דרייווז

en: Dropping privileges of process ID {pid} to user ID {uid}.
yi: דראַפּינג פּריווילאַדזשאַז פון פּראָצעס ID {pid} צו באַניצער ID {uid}.

en: Editor
yi: רעדאַקטאָר

en: Email client
yi: בליצפּאָסט קליענט

en: Empty the recycle bin
yi: ליידיק די ריסייקאַל בין

en: Empty the trash
yi: ליידיק די אָפּפאַל

en: Error #%d when flushing the file buffer.
yi: טעות #%d ווען פלאַשינג די טעקע באַפער.

en: Error checking whether path exists: %s
yi: פֿעלער קאָנטראָלירונג צי דרך עקזיסטירט: %s

en: Error in handle_cleaner_option() for cleaner id = {cleaner_id}, option XML={option_xml}
yi: טעות אין handle_cleaner_option() for cleaner id = {cleaner_id}, option XML={option_xml}

en: Error loading the SQLite module: the antivirus software may be blocking it.
yi: טעות לאָודינג די סקליטע מאָדולע: די אַנטיווירוס ווייכווארג זאל זיין בלאַקינג עס.

en: Error reading cleaner: %s
yi: טעות לייענען קלינער: %s

en: Error when checking for updates:
yi: טעות ווען קאָנטראָלירונג פֿאַר ופּדאַטעס:

en: Error when opening a network connection to check for updates. Please verify the network is working and that a firewall is not blocking this application. Error message: {}
yi: טעות ווען עפן אַ נעץ פֿאַרבינדונג צו קאָנטראָלירן פֿאַר דערהייַנטיקונגען. באַשטעטיקט אַז די נעץ אַרבעט און אַז אַ פיירוואַל איז נישט פאַרשפּאַרן די אַפּלאַקיישאַן. טעות אָנזאָג: {}

en: Error when setting the default drives to shred.
yi: טעות אין באַשטעטיקן די פעליק דרייווז צו פּיצל.

en: Errors: %d
yi: ערראָרס: %d

en: Executable not found: %s
yi: עקסעקוטאַבלע ניט געפֿונען: %s

en: Exit after cleaning
yi: אַרויסגאַנג נאָך רייניקונג

en: File
yi: טעקע

en: File archiver
yi: טעקע אַרטשיווער

en: File manager
yi: טעקע פאַרוואַלטער

en: File transfer client
yi: טעקע אַריבערפירן קליענט

en: Files deleted: %d
yi: טעקעס אויסגעמעקט: %d

en: Files to be deleted: %d
yi: טעקעס צו ווערן אויסגעמעקט:%d

en: Folder
yi: פאָלדער

en: Form history
yi: פאָרעם געשיכטע

en: Found UUID for swap file {device} is {uuid}.
yi: געפֿונען UUID פֿאַר ויסבייַטן טעקע {device} איז {uuid}.

en: Free disk space
yi: פריי דיסק פּלאַץ

en: Free space and maintain privacy
yi: פריי פּלאַץ און טייַנען פּריוואַטקייט

en: Freeing %s of memory.
yi: פרעעינג %s פון זכּרון.

en: GNU General Public License version 3 or later.
    See https://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.txt
yi: GNU אַלגעמיינע פּובליק ליסענסע ווערסיע 3 אָדער שפּעטער.
    זען https://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.txt

en: Game
yi: שפּיל

en: Games
yi: גאַמעס

en: General
yi: אַלגעמײן

en: Generating files
yi: גענעראַטינג טעקעס

en: Graphics editor
yi: גראַפיקס רעדאַקטאָר

en: Handled unknown error #0 while truncating file.
yi: כאַנדאַלד אומבאַקאַנט טעות # 0 בשעת טרונקאַטינג טעקע.

en: Hide irrelevant cleaners
yi: באַהאַלטן ירעלאַוואַנט קלינערז

en: Hillary Clinton's emails
yi: היללאַרי קלינטאן ס ימיילז

en: History
yi: היסטאריע

en: IRC client formerly known as XChat
yi: ירק קליענט, ביז אַהער, באַקאַנט ווי XChat

en: Icons for files on the system
yi: יקאָנס פֿאַר טעקעס אויף די סיסטעם

en: If an update is found, you will be given the option to view information about it.  Then, you may manually download and install the update.
yi: אויב אַ דערהייַנטיקן איז געפֿונען ווערן, איר וועט באַקומען די אָפּציע צו זען אינפֿאָרמאַציע וועגן אים. דערנאָך איר קען מאַנואַל אראפקאפיע און ינסטאַלירן די דערהייַנטיקן.

en: Ignoring cleaner because it is world writable: %s
yi: יגנאָרינג רייניקונג ווייַל עס איז וועלט שרייבן: %s

en: Imported from winapp2.ini
yi: ימפּאָרטיד פֿון winapp2.ini

en: Importing cleaners from Winapp2.ini.
yi: ימפּאָרטינג קלענזערז פֿון Winapp2.ini.

en: Index
yi: אינדעקס

en: Inspect the preview for any files you want to keep.
yi: דורכקוקן די פאָרויסיקע ווייַזונג פֿאַר קיין טעקעס איר ווילן צו האַלטן.

en: Inspiration
yi: ינספּיראַציע

en: Installers
yi: ינסטאָלערז

en: Internet
yi: אינטערנעט

en: Known clients and friends
yi: באקאנט קלייאַנץ און Friends

en: Known files history
yi: באַוווסט טעקעס געשיכטע

en: Languages
yi: שפראכן

en: List of files downloaded
yi: רשימה פון טעקעס דאַונלאָודיד

en: List of visited web pages
yi: רשימה פון באזוכט וועב זייַטלעך

en: Loading native cleaners.
yi: לאָודינג געבוירן קלינערז.

en: Loads the initial session after the browser closes or crashes
yi: לאָודיד די ערשט סעסיע נאָך די בלעטערער קלאָוזיז אָדער קראַשיז

en: Localizations
yi: לאָקאַליזאַטיאָנס

en: Logs
yi: לאָגס

en: Make chaff
yi: מאַכן פּסוילעס

en: Make files
yi: מאַכן טעקעס

en: Make randomly-generated messages inspired by documents.
yi: מאַכן ראַנדאַמלי-דזשענערייטאַד אַרטיקלען ינספּייערד דורך דאָקומענטן.

en: Mark for deletion
yi: מארק פֿאַר דילישאַן

en: Media player
yi: מעדיע שפּילער

en: Memory
yi: זכּרון

en: Memory dump
yi: זיקאָרן דאַמפּ

en: Most recently used
yi: רובֿ לעצטנס געוויינט

en: Multimedia
yi: מולטימעדיאַ

en: Multimedia viewer
yi: מולטימעדיאַ צוקוקער

en: Name
yi: נאָמען

en: New winapp2.ini was downloaded.
yi: נייַ winapp2.ini איז דאַונלאָודיד.

en: No directories given for --wipe-free-space
yi: קיין דיירעקטעריז געגעבן פֿאַר --wipe-free-space

en: No paths found in clipboard.
yi: קיין פּאַטס געפֿונען אין קליפּבאָרד.

en: No work to do. Specify options.
yi: קיין אַרבעט צו טאָן. ספּעציפיצירן אָפּציעס.

en: Number of files
yi: נומער פון טעקעס

en: Office suite
yi: אָפיס סוויט

en: Open web browser to %s?
yi: עפענען וועב בלעטערער צו %s?

en: Overwrite contents of files to prevent recovery
yi: אָווועררייט אינהאַלט פון טעקעס צו פאַרמייַדן אָפּזוך

en: Overwrite free disk space %s
yi: אָווועררייט פריי פּלאַץ %s

en: Overwrite free disk space to hide deleted files
yi: אָווועררייט פריי פּלאַץ צו באַהאַלטן אויסגעמעקט טעקעס

en: Overwriting is ineffective on some file systems and with certain BleachBit operations.  Overwriting is significantly slower.
yi: אָווועררייטינג איז יניפעקטיוו אויף עטלעכע טעקע סיסטעמען און מיט זיכער אָפּעראַטיאָנס פון BleachBit. אָווועררייטינג איז באטייטיק סלאָוער.

en: Package lists
yi: פּעקל רשימות

en: Package manager
yi: פּעקל פאַרוואַלטער

en: Passwords
yi: פּאַססוואָרדס

en: Path
yi: דרך

en: Path to wipe must be an existing directory: %s
yi: דרך צו ווישן מוזן זיין אַ יגזיסטינג וועגווייַזער: %s

en: Physical free memory is %s.
yi: גשמיות פריי זיקאָרן איז %s.

en: Places
yi: ערטער

en: Please wait.  Cleaning %s.
yi: ביטע ווארט. רייניגען %s

en: Please wait.  Previewing %s.
yi: ביטע ווארט. פּריוויוינג %s.

en: Please wait.  Running deep scan.
yi: ביטע ווארט. פליסנדיק טיף יבערקוקן.

en: Please wait.  Wiping free disk space.
yi: ביטע ווארט. ווייפּינג פּאָטער דיסק פּלאַץ.

en: Preferences
yi: פּרעפֿערענצן

en: Preserve
yi: ופהיטן

en: Preview
yi: פֿאָרױסװײַז

en: Preview files in the selected operations (without deleting any files)
yi: פאָרויסיקע ווייַזונג טעקעס אין די אויסגעקליבן אַפּעריישאַנז (אָן ויסמעקן קיין טעקעס)

en: Quarantine
yi: קאַראַנטין

en: Re-enabling swap.
yi: שייַעך-ענייבאַלינג ויסבייַטן.

en: Recent documents list
yi: לעצטע דאָקומענטן רשימה

en: Recycle bin
yi: רעסיקלע בין

en: Reinitializing the swap device %s.
yi: רעיניטיאַליזינג די ויסבייַטן מיטל %s.

en: Remote control software
yi: רימאָוט קאָנטראָל ווייכווארג

en: Remove packages that were formerly dependencies
yi: באַזייַטיקן פּאַקאַדזשאַז אַז זענען אַמאָל דיפּענדאַנסיז

en: Reset the search engine usage history and delete non-factory search engines, some of which are added automatically
yi: באַשטעטיק די זוכן מאָטאָר באַניץ געשיכטע און ויסמעקן ניט-פאַבריק זוכן ענדזשאַנז, עטלעכע פון וואָס זענען צוגעגעבן אויטאָמאַטיש

en: Resetting the configuration file because it is corrupt: %s
yi: רעסעטטינג די קאָנפיגוראַטיאָן טעקע ווייַל עס איז פאַרדאָרבן: %s

en: Rotated logs
yi: ראָוטייטיד לאָגס

en: Run
yi: אַרומלויפן

en: Run BleachBit with administrator privileges to improve the accuracy of overwriting the contents of files.
yi: לויפן בליטשאַביט מיט אַדמיניסטראַטאָר פּריווילאַדזשאַז צו פֿאַרבעסערן די אַקיעראַסי פון אָווועררייטינג די אינהאַלט פון טעקעס.

en: Run external command: %s
yi: לויפן פונדרויסנדיק באַפֿעל: %s

en: S_hred Settings and Quit
yi: S_hred סעטטינגס און פאַרלאָזן

en: Search engines
yi: זוכן ענדזשאַנז

en: Search history
yi: זוך געשיכטע

en: Search tool
yi: זוכן געצייַג

en: Security warning
yi: זיכערהייט ווארענונג

en: Select destination folder
yi: סעלעקט דעסטיניישאַן טעקע

en: Session
yi: סעסיע

en: Session restore
yi: סעסיע ומקערן

en: Setting nice value %d for this process.
yi: באַשטעטיקן פייַן ווערט %d פֿאַר דעם פּראָצעס.

en: Settings for individual sites
yi: סעטטינגספֿאַר יחיד זייטלעך

en: Sh_red Folders
yi: ש_רעד פאָלדערס

en: Shell
yi: שעל

en: Shellbags
yi: שעלבאַגס

en: Show debug messages
yi: ווייַזן דעבוג אַרטיקלען

en: Shred Paths from Clipboard
yi: פּיצל פּאַטס פון קליפּבאָרד

en: Site preferences
yi: פּלאַץ פּרעפֿערענצן

en: Size
yi: גרײס

en: Skip
yi: האָפּקען

en: Skipping mount point: %s
yi: סקיפּפּינג בארג פונט: %s

en: Special file type cannot be deleted: %s
yi: ספּעציעלע טעקע טיפּ קענען ניט זיין אויסגעמעקט: %s

en: Special operations: %d
yi: ספּעציעלע אַפּעריישאַנז: %d

en: Specify only one of these commands: --list-cleaners, --wipe-free-space, --preview, --clean
yi: ספּעציפיצירן בלויז איין פון די קאַמאַנדז: --list-cleaners, --wipe-free-space, --preview, --clean

en: Statistics
yi: סטאַטיסטיק

en: Sync
yi: סינק

en: System
yi: סיסטעם

en: System information
yi: סיסטעם אינפֿאָרמאַציע

en: System journals
yi: סיסטעם דזשערנאַלז

en: Temporary files
yi: צייטווייליגע טעקעס

en: The child memory-wiping process returned code %d.
yi: דער קינד זיקאָרן-ווייפּינג פּראָצעס אומגעקערט קאָד  %d.

en: The command 'swapoff -s' failed, so falling back to /proc/swaps for swap information.
yi: די באַפֿעל 'swapoff -s' ניט אַנדערש, אַזוי פאַלינג צוריק צו /proc/swaps פֿאַר ויסבייַטן אינפֿאָרמאַציע.

en: The desktop environment's clipboard used for copy and paste operations
yi: די קליפּבאָרד פון די דעסקטאַפּ סוויווע געניצט פֿאַר קאַפּיינג און פּאַפּ אַפּעריישאַנז

en: The environment variable TMP refers to a directory that does not exist: %s
yi: TMP עקזיסטירט נישט: %s

en: The function wipe_memory() with process ID {pid} is waiting for child process ID {cid}.
yi: די פונקציע wipe_memory () מיט פּראָצעס ID {pid} איז ווארטן פֿאַר די קינד פּראָצעס ID {cid}.

en: The system in general
yi: די סיסטעם אין אַלגעמיין

en: There was at least one file on a file system that does not support advanced overwriting.
yi: עס איז געווען לפּחות איין טעקע אויף אַ טעקע סיסטעם אַז טוט נישט שטיצן אַוואַנסירטע אָווועררייטינג.

en: These cleaner definitions are new or have changed. Malicious definitions can damage your system. If you do not trust these changes, delete the files or quit.
yi: די רייניקונג דעפֿיניציעס זענען נייַ אָדער האָבן געביטן. בייזע זוך קענען שעדיקן דיין סיסטעם. אויב איר טאָן ניט צוטרוי די ענדערונגען, ויסמעקן די טעקעס אָדער פאַרלאָזן.

en: These locations can be selected for deletion.
yi: די לאָוקיישאַנז קענען ווערן אויסגעקליבן פֿאַר דילישאַן.

en: Theses paths will not be deleted or modified.
yi: טהעסעס פּאַטס וועט נישט ווערן אויסגעמעקט אָדער מאַדאַפייד.

en: This function deletes all BleachBit settings and then quits the application. Use this to hide your use of BleachBit or to reset its settings. The next time you start BleachBit, the settings will initialize to default values.
yi: דעם פֿונקציע דיליץ אַלע בלעאַטשביט סעטטינגס און דעמאָלט קוויט די אַפּלאַקיישאַן. ניצן דעם צו באַהאַלטן דיין נוצן פון BleachBit אָדער צו באַשטעטיק די סעטטינגס. דער ווייַטער מאָל איר אָנהייב BleachBit, די סעטטינגס וועט ינישאַלייז צו די פעליקייַט וואַלועס.

en: This option deletes all bookmarks.
yi: דער אָפּציע דיליץ אַלע בוקמאַרקס.

en: This option is experimental and may cause system problems.
yi: די אָפּציע איז יקספּערמענאַל און קען פאַרשאַפן סיסטעם פּראָבלעמס.

en: This option is slow.
yi: דעם אָפּציע איז פּאַמעלעך.

en: This option is very slow.
yi: דעם אָפּציע איז זייער פּאַמעלעך.

en: This option will delete your saved passwords.
yi: די אָפּציע וועט ויסמעקן דיין געראטעוועט פּאַסווערדז.

en: This option will reset pinned locations in Quick Access to their defaults.
yi: די אָפּציע וועט באַשטעטיק פּיננעד לאָוקיישאַנז אין קוויק אַקסעס צו זייער דיפאָלץ.

en: This will reset the position of desktop icons.
yi: דאָס וועט באַשטעטיק די שטעלע פון דעסקטאַפּ ייקאַנז.

en: This will restart Windows Explorer.
yi: דעם וועט ריסטאַרט ווינדאָוז Explorer.

en: Thumbnails
yi: טהומבנאַילס

en: Torrents
yi: טאָררענץ

en: Trash
yi: אָפּפאַל

en: Truncate
yi: טראַנגקייט

en: Type
yi: טיפּ

en: URL history
yi: URL געשיכטע

en: Unnecessary file cleaner
yi: ומנייטיק טעקע קלינער

en: Update BleachBit
yi: דערהייַנטיקן בלעאַטשביט

en: Update to version %s
yi: דערהייַנטיקן צו ווערסיע %s

en: Update uninstallers
yi: דערהייַנטיקן ונינסטאַללערס

en: Use IEC sizes (1 KiB = 1024 bytes) instead of SI (1 kB = 1000 bytes)
yi: ניצן יעק סיזעס (1 קב = 1024 בייט) אַנשטאָט פון SI (1 קב = 1000 בייט)

en: Utilities
yi: וטיליטיעס

en: VIM swap files across system
yi: VIM ויסבייַטן טעקעס אַריבער סיסטעם

en: VIM swap files under user profile
yi: VIM ויסבייַטן טעקעס אונטער באַניצער פּראָפיל

en: Vacuum
yi: וואַקוום

en: Warning regarding %(cleaner)s - %(option)s:
    
    %(warning)s
yi: ווארענונג בנוגע %(cleaner)s - %(option)s:
    
    %(warning)s

en: Web browser
yi: וועב בלעטערער

en: When finished
yi: ווען פאַרטיק

en: Whitelist
yi: ווהיטעליסט

en: Widgets for the desktop
yi: ווידזשיץ פֿאַר די דעסקטאַפּ

en: Windowing system
yi: ווינדאָווינג סיסטעם

en: Windows 10 theme
yi: Windows 10 טעמע

en: Wipe the swap and free memory
yi: ווישן די ויסבייַטן און פריי זיקאָרן

en: Wiping free disk space erases remnants of files that were deleted without shredding. It does not free up space.
yi: ווייפּינג פריי דיסק פּלאַץ ירייסיז רעמנאַנץ פון טעקעס וואָס זענען אויסגעמעקט אָן שרעדינג. עס טוט ניט פּאָטער אַרויף פּלאַץ.

en: Wiping free space can take a long time.
yi: ווייפּינג פּאָטער פּלאַץ קענען נעמען אַ לאַנג צייַט.

en: Wiping path: %s
yi: ווייפּינג דרך: %s

en: Wiping the swap device %s.
yi: ווייפּינג די ויסבייַטן מיטל %s.

en: Word processor
yi: וואָרט פּראַסעסער

en: Wrote {files:,} files and {bytes:,} bytes in {seconds:,} seconds at {rate:.2f} MB/s
yi: געשריבן {files:,} טעקעס און {bytes:,} ביטעס אין {seconds:,} סעקונדעס ביי {rate:.2f} MB/s

en: You are running BleachBit with administrative privileges for cleaning shared parts of the system, and references to the user profile folder will clean only the root account.
yi: איר זענט פליסנדיק בלעאַטשביט מיט אַדמיניסטראַטיווע פּריוולאַדזשאַז פֿאַר רייניקונג שערד פּאַרץ פון די סיסטעם, און רעפֿערענצן צו דער באַניצער פּראָפיל טעקע וועט ריין בלויז די שורש חשבון.

en: You must select an operation
yi: איר מוזן סעלעקטירן אַן אָפּעראַציע

en: _About BleachBit
yi: _ וועגן בליטשאַביט

en: _Cancel
yi: _ קאַנסעל

en: _Delete
yi: _ויסמעקן

en: _Diagnostics
yi: _דיאַגנאָסטיקס

en: _Help
yi: _געהילף

en: _Make Chaff
yi: _ וויפּע פריי פּלאַץ

en: _OK
yi: _אקעי

en: _Open
yi: _אָפּען

en: _Shred Files
yi: _פּיצל טעקעס

en: _Wipe Free Space
yi: _ווישן פריי פּלאַץ

[ctx: button]
en: Add
yi: לייג צו

[ctx: button]
en: Add file
yi: לייג טעקע

[ctx: button]
en: Add folder
yi: לייג פאָלדער

[ctx: button]
en: Remove
yi: אַראָפּנעמען

[ctx: column_label]
en: Delete
yi: ויסמעקן

[ctx: column_label]
en: Filename
yi: נאָמען פֿון טעקע

en: do not prompt for administrator privileges
yi: דו זאלסט נישט פּינטלעך פֿאַר אַדמיניסטראַטאָר פּריווילאַדזשאַז

en: launch the graphical interface
yi: קאַטער די גראַפיקאַל צובינד

en: list cleaners
yi: רשימה קלענזערז

en: log debug messages to file
yi: קלאָץ דיבאַג אַרטיקלען צו טעקע

en: not a valid cleaner: %s
yi: נישט אַ גילטיק קלינער: %s

en: output version information and exit
yi: רעזולטאַט ווערסיע אינפֿאָרמאַציע און אַרויסגאַנג

en: overwrite files to hide contents
yi: אָווועררייט טעקעס צו באַהאַלטן אינהאַלט

en: path="%s" is not a glob pattern
yi: path="%s" איז ניט אַ גלאָבוס מוסטער

en: preview files to be deleted and other changes
yi: פאָרויסיקע ווייַזונג טעקעס צו ווערן אויסגעמעקט און אנדערע ענדערונגען

en: run cleaners to delete files and make other permanent changes
yi: לויפן קלינערז צו ויסמעקן טעקעס און מאַכן אנדערע שטענדיק ענדערונגען

en: set log level to verbose
yi: שטעלן קלאָץ הייך צו ווערבאָסע

en: show system information
yi: ווייַזן סיסטעם אינפֿאָרמאַציע

en: shred specific files or folders
yi: פּיצל ספּעציפיש טעקעס אָדער פאָלדערס

en: update winapp2.ini, if a new version is available
yi: דערהייַנטיקן winapp2.ini, אויב אַ נייַע ווערסיע איז בארעכטיגט

en: usage: %prog [options] cleaner.option1 cleaner.option2
yi: באַניץ: %prog [options] cleaner.option1 cleaner.option2

en: use options set in the graphical interface
yi: נוצן אָפּציעס שטעלן אין די גראַפיקאַל צובינד

en: wipe free space in the given paths
yi: ווישן די פריי פּלאַץ אין די געגעבן פּאַטס

en: {bytes:,} bytes and {inodes:,} inodes available to non-super-user
yi: {bytes:,} ביטעס און {inodes:,} ינאָדעס פאַראַנען צו ניט-יבער-באַניצער

en: {bytes:,} bytes and {inodes:,} inodes available to super-user
yi: {bytes:,} ביטעס און {inodes:,} ינאָדעס פאַראַנען צו יבער-באַניצער
