bleachbit - en to sl translation catalogue (234 entries)

en: %s cannot be cleaned because it is currently running.  Close it, and try again.
sl: %s ni mogoče očistiti, saj se trenutno izvaja. Zaprite in poskusite znova.

en: A database of URLs including bookmarks, favicons, and a history of visited web sites
sl: Podatkovna zbirka naslovov URL, vključno z zaznamki, ikonami in zgodovino obiskanih spletnih strani

en: A database of usernames and passwords as well as a list of sites that should not store passwords
sl: Podatkovna zbirka uporabniških imen in gesel ter seznam mest, ki naj gesel ne shranjujejo

en: A history of forms entered in web sites
sl: Zgodovina vnosov v spletne obrazce

en: A history of forms entered in web sites and in the Search bar
sl: Zgodovina obrazcev, vnesenih v spletne strani in v vrstico iskanja

en: A new version is available.
sl: Na voljo je nova različica.

en: About %d minute remaining. | About %d minutes remaining.
sl[0]: Še približno %d minuta.
sl[1]: Še približno %d minuti.
sl[2]: Še približno %d minute.
sl[3]: Še približno %d minut.

en: Active
sl: Dejavno

en: All languages will be deleted except those checked.
sl: Jezikovne datoteke vseh neizbranih jezikov bodo izbrisane.

en: Anti-virus
sl: Antivirus

en: Applications
sl: Programi

en: Are you sure you want to permanently delete files according to the selected operations?  The actual files that will be deleted may have changed since you ran the preview.
sl: Ali ste prepričani, da želite trajno izbrisati datoteke v skladu z izbranimi opravili? Datoteke, pripravljene za izbris, so bile morda spremenjene.

en: Are you sure you want to permanently delete these files?
sl: Ali ste prepričani, da želite trajno izbrisati te datoteke?

en: Audio files tagger
sl: Označevalnik zvočnih datotek

en: Backup files
sl: Varnostne kopije datotek

en: Because you are running as root, please manually open this link in a web browser:
    %s
sl: V skrbniškem načinu delovanja je treba povezavo do spletne strani odpreti ročno:
    %s

en: Broken desktop files
sl: Okvarjene datoteke namizja

en: Cache
sl: Predpomnilnik

en: Chat client
sl: Odjemalec za klepet

en: Chat logs
sl: Dnevniki klepetov

en: Check for new beta releases
sl: Išči tudi nove različice beta

en: Check periodically for software updates via the Internet
sl: Občasno preveri za novejše različice

en: Choose a file
sl: Izberi datoteko

en: Choose a folder
sl: Izbor mapo

en: Choose a writable folder for each drive for which to overwrite free space.
sl: Izbor zapisljive mape za vsak pogon na katerem bo prepisan nedodeljen prostor diska.

en: Choose files to shred
sl: Izbor datoteke za popoln izbris

en: Choose folder to shred
sl: Izbor mape za popoln izbris

en: Clean
sl: Počisti

en: Clean database fragmentation to reduce space and improve speed without removing any data
sl: Počisti razdrobljene dele podatkovne zbirke in zmanjšaj porabljen prostor ter povečaj hitrost

en: Clean file
sl: Počisti datoteko

en: Clean files in the selected operations
sl: Počisti datoteke izbranih opravil

en: Clipboard
sl: Odložišče

en: Code
sl: Koda

en: Configure this option in the preferences.
sl: Izbor jezikov je mogoče prilagoditi med  nastavitvami

en: Cookies
sl: Piškotki

en: Crash reports
sl: Poročila o sesutjih

en: Current session
sl: Trenutna seja

en: Custom
sl: Po meri

en: Custom folders will be reset.
sl: Prilagojene mape bodo ponastavljene

en: DOM Storage
sl: Shramba DOM

en: Database
sl: Podatkovna baza

en: Debug logs
sl: Dnevniki razhroščevanja

en: Deep scan
sl: Podroben pregled

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete HTML5 cookies
sl: Izbriši piškotke HTML5

en: Delete broken application menu entries and file associations
sl: Izbriši okvarjene vnose menijev in vezi datotek

en: Delete confirmation
sl: Potrditev brisanja

en: Delete cookies, which contain information such as web site preferences, authentication, and tracking identification
sl: Izbriši piškotke, ki vsebujejo podrobnosti o nastavitvah spletnih strani, podatke za overitve in podatke sledenja

en: Delete downloaded podcasts
sl: Izbriši prejete podcaste

en: Delete files for unwanted languages
sl: Izbriše datoteke neuporabljenih jezikov

en: Delete obsolete files
sl: Izbriši zastarele datoteke

en: Delete old system logs
sl: Izbriši stare sistemske dnevnike

en: Delete registry key
sl: Izbriši ključ registra

en: Delete the avatars and emoticons cache
sl: Izbriši predpomnilnik podob in izraznih ikon

en: Delete the backup files
sl: Izbriši varnostne kopije datotek

en: Delete the cache
sl: Izbriši predpomnilnik

en: Delete the chat logs
sl: Izbriši dnevnike klepetov

en: Delete the command history
sl: Izbriši zgodovino ukazov

en: Delete the cookies, visited URLs, and search history
sl: Izbriši piškotke, obiskane naslove URL in zgodovino iskanja

en: Delete the current and last sessions
sl: Izbriši trenutno sejo in na zadnje shranjene seje

en: Delete the current session
sl: Izbriši trenutno sejo

en: Delete the debug logs
sl: Izbriši dnevnike razhroščevanja

en: Delete the file memory.dmp
sl: Izbriši datoteko memory.dmp

en: Delete the files
sl: Izbriši datoteke

en: Delete the history which includes visited sites, downloads, and thumbnails
sl: Izbriši zgodovino, ki vključuje obiskana spletna mesta, prenose in sličice

en: Delete the list of game servers
sl: Izbriši seznam igralskih strežnikov

en: Delete the list of recently used documents
sl: Izbriši seznam nedavno uporabljenih dokumentov

en: Delete the list of visited web pages
sl: Izbriši seznam obiskanih spletnih strani

en: Delete the logs
sl: Izbriši dnevnike

en: Delete the most recently used list
sl: Izbriši seznam nedavno uporabljenih spletnih strani

en: Delete the search history
sl: Izbriši zgodovino iskanja

en: Delete the search index, a database of words and the files they contain
sl: Izbriši kazalo iskanja, podatkovne zbirke besed in datoteke, ki jih vsebujejo

en: Delete the temporary files
sl: Izbriši začasne datoteke

en: Delete the usage history
sl: Izbriši zgodovino uporabe

en: Delete the web cache, which reduces time to display revisited pages
sl: Izbriši spletni predpomnilnik, ki skrajša čas za prikaz ponovno obiskanih strani

en: Delete user-specified files and folders
sl: Izbriši datoteke in mape, ki jih določi uporabnik

en: Delete ~/.viminfo which includes file history, command history, and buffers
sl: Izbriši datoteko ~ /.viminfo, ki vsebuje zgodovino datotek in ukazov ter podatke medpomnilnika

en: Desktop environment
sl: Namizno okolje

en: Disk space recovered: %s
sl: Pridobljeni prostor na disku: %s

en: Disk space to be recovered: %s
sl: Prostor na disku, ki ga je mogoče pridobiti: %s

en: Document viewer
sl: Pregledovalnik dokumentov

en: Done.
sl: Končano.

en: Download and update cleaners from community (winapp2.ini)
sl: Prejmi in posodobi čistilnike (winapp2.ini)

en: Download history
sl: Zgodovina prejema

en: Downloaded podcasts
sl: Prejetii podcasti

en: Drives
sl: Pogoni

en: Editor
sl: Urejevalnik

en: Email client
sl: Odjemalec e-pošte

en: Empty the recycle bin
sl: Izprazni smeti

en: Empty the trash
sl: Izprazni smeti

en: Error loading the SQLite module: the antivirus software may be blocking it.
sl: Napaka med nalaganjem modula SQLite: program najverjetneje ovira antivirusni program.

en: Error when checking for updates:
sl: Napaka med preverjanjem za posodobitve:

en: Errors: %d
sl: Napake: %d

en: Exception while running operation '%(operation)s': '%(msg)s'
sl: Prišlo je do izjemne napake med izvajanjem '%(operation)s': '%(msg)s'

en: Executable not found: %s
sl: Izvedljive datoteke ni mogoče najti: %s

en: File
sl: Datoteka

en: File manager
sl: Upravljalnik datotek

en: File transfer client
sl: Odjamalec prenosa datotek

en: Files deleted: %d
sl: Izbrisane datoteke: %d

en: Files to be deleted: %d
sl: Datoteke, ki bodo izbrisane: %d

en: Folder
sl: Mapa

en: Form history
sl: Zgodovina obrazcev

en: Free disk space
sl: Prostor na disku

en: Free space and maintain privacy
sl: Sprostite prostor in ohranite zasebnost

en: GNU General Public License version 3 or later.
    See http://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.txt
sl: Splošno Javno dovoljenje GNU, različice 3 ali višje.
    Več podrobnosti je na ://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.txt

en: Game
sl: Igra

en: Games
sl: Igre

en: General
sl: Splošno

en: Graphics editor
sl: Grafični urejevalniki

en: Help Contents
sl: Vsebina pomoči

en: History
sl: Zgodovina

en: If an update is found, you will be given the option to view information about it.  Then, you may manually download and install the update.
sl: Če se posodobitev najde, si boste lahko najprej ogledali podatke o njej. Nato lahko posodobitev ročno prejmete in namestite.

en: Imported from winapp2.ini
sl: Uvoženo iz winapp2.ini

en: Index
sl: Kazalo

en: Inspect the preview for any files you want to keep.
sl: Podroben pregled vse datotek, ki bi jih želeli obdržati.

en: Languages
sl: Jeziki

en: List of files downloaded
sl: Seznam prejetih datotek

en: List of visited web pages
sl: Seznam obiskanih spletnih strani

en: Loads the initial session after the browser closes or crashes
sl: Naloži začetno sejo, po zapiranju ali sesutju brskalnika

en: Localizations
sl: Jezikovne prilagoditve

en: Logs
sl: Dnevniki

en: Mark for deletion
sl: Označi za brisanje

en: Media player
sl: Predstavnostni predvajalnik

en: Memory
sl: Pomnilnik

en: Memory dump
sl: Izpis pomnilnika

en: Most recently used
sl: Zadnje uporabljeno

en: Multimedia
sl: Predstavnost

en: Multimedia viewer
sl: Pregledovalnik predstavnih vsebin

en: Name
sl: Ime

en: New winapp2.ini was downloaded.
sl: Prejeta je nova različica winapp2.ini.

en: Office suite
sl: Pisarniški programski paket

en: Open web browser to %s?
sl: Odpri spletni brskalnik na %s?

en: Overwrite free disk space %s
sl: Prepiši nedodeljen prostor na disku %s

en: Overwrite free disk space to hide deleted files
sl: Prepiši prosti prostor na disku, da se izbrisane datoteke skrije

en: Overwriting is ineffective on some file systems and with certain BleachBit operations.  Overwriting is significantly slower.
sl: Prepisovanje datotek je na nekaterih datotečnih sistemih neučinkovito. Izbira te možnosti močno podaljša čas čiščenja.

en: Package lists
sl: Seznami paketov

en: Package manager
sl: Upravljalnik paketov

en: Passwords
sl: Gesla

en: Path
sl: Pot

en: Places
sl: Mesta

en: Please wait.  Cleaning %s.
sl: Počakajte. Poteka čiščenje %s.

en: Please wait.  Previewing %s.
sl: Počakajte, poteka predogled %s.

en: Please wait.  Running deep scan.
sl: Počakajte, poteka podrobni pregled sistema.

en: Please wait.  Wiping free disk space.
sl: Počakajte. Poteka brisanje nezasedenega prostora na disku.

en: Please wait. Cleaning up after wiping file system metadata.
sl: Počakajte. Poteka čiščenje po popolnem brisanju metapodatkov sistema.

en: Please wait. Wiping file system metadata.
sl: Počakajte. Poteka popolno brisanje metapodatkov sistema.

en: Preferences
sl: Nastavitve

en: Prefetch
sl: Vnaprejšnje pridobivanje

en: Preserve
sl: Ohrani

en: Preview
sl: Predogled

en: Preview files in the selected operations (without deleting any files)
sl: Predogled datotek v izbranih opravilih (brez brisanja datotek)

en: Program to clean unnecessary files
sl: Program za čiščenje nepotrebnih datotek

en: Recent documents list
sl: Seznam nedavnih dokumentov

en: Recycle bin
sl: Smeti

en: Rotated logs
sl: Stari dnevniki

en: Run
sl: Zaženi

en: S_hred Settings and Quit
sl: Počisti _nastavitve in končaj

en: Search engines
sl: Iskalniki

en: Search history
sl: Zgodovina iskanja

en: Search tool
sl: Orodje za iskanje

en: Security warning
sl: Varnostno opozorilo

en: Session
sl: Seja

en: Session restore
sl: Obnovi sejo

en: Settings for individual sites
sl: Nastavitve posameznih spletnih mest

en: Sh_red Folders
sl: Popoln izbris _map

en: Shell
sl: Lupina

en: Site preferences
sl: Nastavitve spletnih mest

en: Size
sl: Velikost

en: Skip
sl: Preskoči

en: Special operations: %d
sl: Posebna opravila: %d

en: Start BleachBit with computer
sl: Zaženi program BleachBit ob prijavi

en: Statistics
sl: Statistike

en: System
sl: Sistem

en: System information
sl: Podatki o sistemu

en: System journals
sl: Sistemski dnevniki

en: Temporary files
sl: Začasne datoteke

en: The desktop environment's clipboard used for copy and paste operations
sl: Odložišče za okolje namizja, ki se ga uporablja za kopiranje in lepljenje

en: The system in general
sl: Sistem na splošno

en: These cleaner definitions are new or have changed. Malicious definitions can damage your system. If you do not trust these changes, delete the files or quit.
sl: Določila čistilnikov so ali nova ali pa so spremenila. Zlonamerna določila lahko sistem okvarijo. V kolikor tem spremembam ne zaupate, izbrišite datoteke ali pa končajte program.

en: These locations can be selected for deletion.
sl: Ta mesta so lahko izbrana za izbris

en: Theses paths will not be deleted or modified.
sl: Te poti ne bodo izbrisane ali spremenjene.

en: This option deletes all bookmarks.
sl: Izbrana možnost omogoči brisanje vseh zaznamkov.

en: This option is experimental and may cause system problems.
sl: Možnost je poskusna in lahko povzroči sistemske napake

en: This option is slow.
sl: Izbrana možnost upočasni hitrost čiščenja.

en: This option is very slow.
sl: Izbrana možnost upočasni čiščenje

en: This option will delete your saved passwords.
sl: Možnost izbriše vsa shranjena gesla.

en: Thumbnails
sl: Sličice

en: Torrents
sl: Torrenti

en: Trash
sl: Smeti

en: Truncate
sl: Razdeli

en: Type
sl: Vrsta

en: URL history
sl: Zgodovina naslovov URL

en: Unnecessary file cleaner
sl: Čistilnik nepotrebnih datotek

en: Update BleachBit
sl: Posodobi BleachBit

en: Update to version %s
sl: Posodobi na različico %s

en: Update uninstallers
sl: Posodobi odstranjevalnike namestitev

en: Utilities
sl: Pripomočki

en: Vacuum
sl: Vakuum

en: Warning regarding %(cleaner)s - %(option)s:
    
    %(warning)s
sl: Opozorilo glede %(cleaner)s - %(option)s:
    
    %(warning)s

en: Web browser
sl: Spletni brskalnik

en: Whitelist
sl: Beli seznam

en: Widgets for the desktop
sl: Pripomočki za namizje

en: Wipe the swap and free memory
sl: Počisti izmenjevalni razdelek in sprosti pomnilnik

en: You must select an operation
sl: Izbrati je traba opravilo

en: _About
sl: _O programu

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Help
sl: Pomo_č

en: _Quit
sl: _Končaj

en: _Release Notes
sl: _Opombe o izdaji

en: _Shred Files
sl: _Popoln izbris datotek

en: _System Information
sl: Podatki o _sistemu

en: _Wipe Free Space
sl: _Počisti prazen prostor

[ctx: button]
en: Add
sl: Dodaj

[ctx: button]
en: Add file
sl: Dodaj datoteko

[ctx: button]
en: Add folder
sl: Dodaj mapo

[ctx: button]
en: Clean
sl: Počisti

[ctx: button]
en: Preview
sl: Predogled

[ctx: button]
en: Remove
sl: Odstrani

[ctx: column_label]
en: Delete
sl: Izbriši

[ctx: column_label]
en: Filename
sl: Ime datoteke

en: do not prompt for administrator privileges
sl: ne zahtevaj skrbniških dovoljenj

en: launch the graphical interface
sl: zaženi grafični uporabniški vmesnik

en: list cleaners
sl: Seznam čistilnikov

en: not a valid cleaner: %s
sl: ni veljaven čistilnik: %s

en: output version information and exit
sl: izpiši podrobnosti različice iz zapusti program

en: overwrite files to hide contents
sl: prepiši datoteke, za varnostno skrivanje vsebine

en: preview files to be deleted and other changes
sl: predogled datotek, pripravljenih za izbris, in drugih sprememb

en: run cleaners to delete files and make other permanent changes
sl: zagon čistilnikov za brisanje datotek in izvajanje drugih trajnih sprememb

en: show system information
sl: prikaži podrobnosti o sistemu

en: shred specific files or folders
sl: počisti izbrane datoteke in mape

en: update winapp2.ini, if a new version is available
sl: posodobi datoteko winapp2.ini, če je na voljo novejša različica

en: usage: %prog [options] cleaner.option1 cleaner.option2
sl: Uporaba: %program [možnosti] čistilnik.možnost1 čistilnik.možnost2

en: use options set in the graphical interface
sl: uporabi nastavitve, določene v uporabniškem vmesniku
